WIPASZ S.A.

Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński w Charzykowie wykonała na nasze zamówienie już od 2010 roku 9 wykrywaczy metali serii ES-IMD w różnej konfiguracji z separatorami, do badania mięsa z kością i bez kości, surowego, mrożonego, pakowanego w skrzyniach El, E2 i w paczkach pakowanych próżniowo VACUM, o kształtach regularnych i nieregularnych, oraz duży wykrywacz metali z transporterem ukośnym - 2500mm wznoszenia z automatycznym separatorem, do współpracy z „wilkiem" . Wszystkie maszyny zostały wykonane, zgodnie z naszymi wymaganiami. Przemyślana konstrukcja każdej maszyny, bez zbędnych elementów i funkcji ułatwia współpracę w liniach produkcyjnych. Zamówione wykrywacze metali są doskonale przystosowane do pracy w trudnych warunkach przemysłu mięsnego z możliwością zastosowania na każdej podobnej linii produkcyjnej przemiennie. Bardzo prosta i przyjazna obsługa nie utrudnia pracy ludzi na liniach produkcyjnych, a wręcz przeciwnie bardzo ją ułatwia w porównaniu z podobnymi maszynami innych firm.

Na szczególna uwagę zasługuje szybki serwis i kompetentna obsługa serwisowa

Przetestowaliśmy w naszych warunkach skaner X-Ray ES-TXR-4080SR, który, doskonale wykrywał metal, kamienie i szkło, a w szczególności kości i odłamki kości „Y" w filetach drobiowych.

Przez wiele lat w naszej firmie pracowały maszyny wszystkich Europejskich, renomowanych producentów detektorów matali i skanerów X-Ray. Możemy z satysfakcją stwierdzić, że wykrywacze metalu i skaner X-Ray firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński są na wysokim poziomie technologicznym, a ich wysokie parametry detekcji, najwyższe jakiekolwiek dotychczas proponowały inne firmy, zaliczane do grona najlepszych.

Konstrukcje i wysokie parametry detekcji spełniają w 100% wymagania wszystkich naszych audytorów z kraju i z zagranicy.

Firma ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z Charzykowy jest godna polecenia.