ELEKTRON-SXRF-4080 do połowu i przetwórstwa ryb


Nasz skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-4080 został wybrany przez znaną korporację połowu i przetwórstwa ryb do zastosowań morskich.

ELEKTRON-MD-1520S-S Z AUTOMATYCZNYM SEPARATOREM


Detektor metali o nietypowej budowie, zaprojektowany do badania otwartych opakowań szklanych z daniami gotowymi. Taśma modułowa oraz konstrukcja transportera ułatwia utrzymanie czystości, automatyczny separator o specjalnej konstrukcji ogranicza uszkodzenie szklanego opakowania. Produkt zanieczyszczony zostaje przesunięty na boczny tor.

❗ ❗ ❗ JUŻ SĄ ❗ ❗ ❗ KOMPAKTOWE SKANERY X-RAY


Najnowszy kompaktowy skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-2820 do detekcji ciał obcych tj.:metale, kamienie, szkło, guma, twardy plastik, kości i.t.d. dedykowany do przemysłu spożywczego w SUPER ATRAKCYJNEJ CENIE !!!

Detektor metali wyposażony w separator z cofającym się transporterem


Na życzenie klienta wykonaliśmy detektor metali z separatorem, który jest wyposażony w cofający się transporter. Badane będą na nim produkty podawane luzem tj. ciastka, żelki, galaretki.

Detektor do dużych i ciężkich produktów z grippem


Detektor metalu przeznaczony do badania produktów dużych i ciężkich tj. worki ziemniaków, 25kg worki z mąką czy też kartonów.

Detektor metali do mas gęstych


Detektor metali specjalnie dedykowany do mas gęstych i płynnych pod stałym ciśnieniem. Przystosowany do detekcji produktów gorących o stałej temperaturze.

Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-6080 do mrożonych owoców


Skaner X-Ray ELEKTRON-SXRF-6080 FLAP. wykrywa wszelkie metale, kamienie, szkło, twardy plastik, niektóre gatunki gumy. Przeznaczony jest do badania produktów sypkich z duża prędkością, wyposażony w automatyczny, jednopunktowy separator pneumatyczny typu „FLAP”

Detektor metalu do bułki tartej, ryżu, płatków owsianych.


Detektor metalu z sondą stojącą ELEKTRON-MD-1520S został zaprojektowany i stworzony dla firmy zajmującą się produkcją różnego rodzaju kasz jęczmiennych, ryżu oraz płatków owsianych.

Życzenia Wielkanocne!


Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wielu radosnych,ciepłych chwil przy rodzinnym stoleoraz pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym życzy zespół firmy 

Detektor metalu do jednorazowych pieluszek


Zrealizowaliśmy właśnie zamówienie dla bardzo znanej firmy P&G zajmującej się produkcją środków do higieny osobistej dla najmłodszych jak i dorosłych. 

DZIEŃ KOBIET


Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Skaner X-Ray do kości


Nasza najnowsza realizacja skanera X-Ray z systemem "zwrot" do detekcji kości w mięsie. 

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego 2023 roku, chcielibyśmy skorzystać z okazji, aby serdecznie podziękować Wam za dotychczasową współpracę.

Rzeźnik Polski wrzesień 2022


Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu w miesięczniku "Rzeźnik polski".  https://www.mieso.com.pl/pliki/wydania_internetowe/2022/278.pdf

SZKOLENIE NA INSPEKTORA OCHRONY RADIOLOGICZNEJ IOR-1


Miło Nam poinformować, że w dniach 12.09-29.09.2022 właściciel firmy Pan Piotr Cieśliński odbył szkolenie dla osób ubiegających się o uzyskanie uprawnień inspektora ochrony radiologicznej typu IOR-1, które zakończyło się wynikiem pozytywnym.