ROLFOODS

W 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński z siedzibą w Charzykowy od złożenia zamówienia na wykrywacz metali TECHIK-IMD-5028H przeznaczony do kontroli i badania mrożonek zapakowanych w karton lub worek po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy.

Przeprowadzone testy pozwoliły na potwierdzenie wysokich parametrów oraz profesjonalne wykonanie. 

Obsługa detektora jest prosta i przyjazna dla użytkownika. Urządzenie spełnia wszystkie nasze i zewnętrznych audytorów wymagania zwłaszcza na nienaganną detekcję wszystkich wymaganych drobin metali. Ważnym aspektem we współpracy z firmą jest szybki serwis składający się z personelu na wysokim poziomie technicznym i koszt obsługi serwisowej są na konkurencyjnym poziomie. 

Z dotychczasowej współpracy z firmą ELEKTRONIK SYSTEM jesteśmy w pełni zadowoleni w związku z tym dyrekcja zakładu podjęła decyzję o zakupie kolejnego detektora metali typu ELEKTRON-MD-5025HF. Urządzenia działają do dnia dzisiejszego bez zarzutu w trybie ciągłym w niekorzystnym mikroklimacie.

Chwalimy sobie indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Jest to firma godna polecenia jako producent maszyn do kontroli towarów.