FISH FOOD Sp. z o.o.

Firma Fish Food Sp. z o.o. użytkuje od 2015 roku 6 wykrywaczy metali z transporterem ruchomym ES-MDC-3012 firmy Elektronik System Piotr Cieśliński. Urządzenia zostały wykonane zgodnie z zapotrzebowaniem i ustalonymi  parametrami technicznymi. Detektory wykorzystujemy do kontroli wyrobów paczkowanych, w szczególności filetów śledziowych (gaz, śmietana, olej, zalewa). W okresie użytkowania uzyskaliśmy certyfikaty BRC, MSC, IFS. Audytorzy pozytywnie oceniali pracę urządzeń. Detektor zaprogramowany jest profesjonalnie i spełnia wszystkie międzynarodowe wymogi.

Posiadamy również Skanery X-RAY z odrzutem ES-TXR-4080S, który używany do kontroli wyrobów zamkniętych hermetycznie. Bez problemu lokalizuje ciała obce znajdujące się w opakowaniach.

Wykorzystujemy osiem kontrolerów wagowych ES-FC-300. Pomaga nam to zaoszczędzić czas kontroli wszystkich wyrobów opuszczających maszynę pakującą. Automatyczny odrzut bezbłędnie wychwytuje produkt nie spełniający parametrów wagowych.

Wyżej wymienione urządzenia pracują w trybie ciągłym jedno jak i dwu zmianowym. Interface jest czytelny estetyczny i pozwala precyzyjnie ustawić wymagany parametr. Detektory, kontrolery wagowe jak i skaner X-RAY świetnie uzupełniają końcowy etap linii produkcyjnej.

Chwalimy sobie profesjonalne podejście firmy ES do tworzenia i obsługi maszyn kontrolnych. Polecamy!