MAKO

Firma Cukiernictwo-Handel MAKO Sp. z o.o. użytkuje od 2013 roku wykrywacz metali ES-IMD-I-4015, produkcji firmy ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński.

Urządzenie to zostało zbudowane po wcześniejszych uzgodnieniach warunków pracy oraz szczegółowych parametrów technicznych. Detektor kontroluje słodycze pakowane w pudełka kartonowe i plastikowe, odnajdując zanieczyszczenia wszystkich typów metali. Do dnia dzisiejszego wykrywacz pracuje w trybie ciągłym bez zarzutu. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do pracy maszyny. Wykrywacz metali został wykonany zgodnie z naszymi wymaganiami. Jest to bardzo przemyślana konstrukcja, bez zbędnych elementów i funkcji. Obsługa jest prosta i przyjazna dla użytkownika.

W naszych warunkach produkcyjnych wymagana jest doskonałość detekcji i stabilność pracy, wymagania te są spełnione w 100%. Serwis jest szybki i profesjonalny, a koszty obsługi serwisowych są na rozsądnym poziomie.

Dlatego możemy polecić firmę ELEKTRONIK SYSTEM Piotr Cieśliński, jako producenta maszyn do kontroli produktów w zastosowaniach przemysłu spożywczego.